Nowa Marka – Qually

Nowa Marka – Qually

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę z firmą Kolor Mix S.A. oraz wybór produktów marki KAMELEON.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dynamiczny rozwój firmy, opracowanie nowych receptur oraz wdrożenie nowej strategii działania, zaowocował stworzeniem nowej polskiej marki wyrobów klasy Premium pod nazwą Qually.

 Od dnia 22 lutego 2016 roku, wszystkie wyroby KAMELEON będą sprzedawane pod nową nazwą Qually PROFESSIONAL PRODUCTS, zachowując jednocześnie nazwę i znak graficzny KAMELEON.

Partnerem technologicznym i dostawcą innowacyjnych formuł i receptur wyrobów Qually jest firma NBD Farben sp. z o.o., która została wydzielona z Kolor Mix S.A.

Współpraca z Państwem będzie odbywać się na tych samych zasadach co dotychczas, gwarantujemy również utrzymanie stałych cen i warunków współpracy.

Znane Państwu od lat wyroby KAMELEON, zachowały swoją wysoką jakość, a teraz dodatkowo zyskały nową szatę graficzną, a także ulepszone receptury farb, lakierów i podkładów.

Wyrażamy nadzieję, że nowa polska marka Qually, (nazwa pochodzi od angielskiego „quality” oznaczającego „jakość”), będzie zawsze kojarzyć się Państwu właśnie z najwyższą jakością,  profesjonalizmem obsługi oraz satysfakcją z wyboru naszych produktów.

Liczymy na pozytywne przyjęcie przez Państwa nowej strategii firmy i nowej marki naszych wyrobów a także mamy nadzieję, że dzięki tym pozytywnym zmianom, nasza współpraca z Państwem będzie mogła rozwijaćsię jeszcze lepiej niż do tej pory.

Na wszelkie pytania z Państwa strony chętnie udzielimy odpowiedzi.

 

Obsługa Klienta:

+48 62 741 45 14

biuro@qually.pl

zamowienia@qually.pl

About the Author

admin administrator

Comments Are Closed!!!

Kontynuując użytkowanie strony, zgadzasz się na używanie cookies. Więcej informacji

Strona internetowa, którą przeglądasz zapisuje na Twoim komputerze tzw. pliki cookie. Pliki te służą głównie do identyfikacji Ciebie na stronie. Przechowywany jest w nich identyfikator Twojej sesji, dzięki czemu strona wie jakie treści ma Ci wyświetlić (np. Twoje prywatne wiadomości).

Zamknij